محورهای 6گانه برنامه‌های ایران‌خودرو در سال 1403 - robloxs.ir - رابلاکس | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

محورهای 6گانه برنامه‌های ایران‌خودرو در سال 1403 - robloxs.ir - رابلاکس به نقل از (robloxs.ir - رابلاکس)

محورهای 6گانه برنامه‌های ایران‌خودرو در سال 1403 - robloxs.ir - رابلاکس به نقل از (robloxs.ir - رابلاکس).


محورهای 6گانه برنامه‌های ایران‌خودرو در سال 1403 - robloxs.ir - رابلاکس ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،فروش ویژه

ویدئو آموزشی درباره: محورهای 6گانه برنامه‌های ایران‌خودرو در سال 1403 - robloxs.ir - رابلاکس

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( محورهای 6گانه برنامه‌های ایران‌خودرو در سال 1403 - robloxs.ir - رابلاکس )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; محورهای 6گانه برنامه‌های ایران‌خودرو در سال 1403 - robloxs.ir - رابلاکس مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; محورهای 6گانه برنامه‌های ایران‌خودرو در سال 1403 - robloxs.ir - رابلاکس

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، ضمن تشریح محور برنامه‌های ترسیم شده برای سال 1403، از هدف‌گذاری رشد دست کم 20 درصدی شمارگان تولید و کاهش ۱۲ درصدی هزینه‌های تمام ‌شده محصولات

در این سال خبر داد.

علیمردان عظیمی در نشست آغاز سال کاری با مدیران ارشد گروه صنعتی ایران‌خودرو، حمله تروریستی رژیم غاصب صهیونیست در دمشق را محکوم کرد و ضمن تسلیت شهادت هفت تن از پاسداران اسلام در این حادثه، اظهار کرد: سرداران در اوج مظلومیت توسط دشمن خونخواری که پای‌بند به هیچ یک از قوانین انسانی نیست، به شهادت رسیدند؛ به روح ملکوتی آنان درود می‌فرستیم.

جهش تولید با کاهش هزینه تمام‌شده

وی در ادامه، با اعلام هدف‌گذاری رشد ۲۰ درصدی تولید در سال ۱۴۰۳ و اجرای پروژه‌های بهبود کیفیت محصولات، تاکید کرد: تمامی اقدامات به ویژه در حوزه ارتقای کیفیت باید برای مشتریان و تمامی ذی‌نفعان ملموس باشد. باید برای رسیدن به اهداف، علاوه بر اهمیت دادن به زمان‌بندی برنامه‌ها و تحقق کامل برنامه در زمان مقرر، با روحیه جهادی و تلاش مضاعف فعالیت کنیم.

عظیمی با اشاره به شعار جهش تولید با مشارکت مردم برای سال ۱۴۰۳ اظهار کرد: شعاری که توسط مقام معظم رهبری تعیین شده را به جدیت دنبال خواهیم کرد تا عملی شود؛ هر بخش در حوزه مسوولیت خود موظف به تعریف برنامه برای تحقق این شعار است.

مدیرعامل ایران خودرو با بیان این‌که کاهش هزینه‌ها در راستای کاهش بهای تمام شده محصولات در تمامی بخش‌های زنجیره تولید، از برنامه‌های مهم در سال جاری است، گفت: با اجرای پروژه‌های مختلف کاهش هزینه تمام شده در زنجیره ارزش تولید، میانگین کاهش ۱۲ درصدی هزینه تمام‌شده هدف‌گذاری شده و تحقق این هدف تکلیفی برای تمامی ارکان سازمان است.

ارتقای کیفیت

عظیمی، ارتقای کیفیت را ضرورتی پراهمیت دانست و با تاکید بر بهبود کیفیت قطعات در زنجیره تامین، اظهار کرد: ما به عنوان تولیدکننده محصول نهایی، مسوول کیفیت آن هستیم و باید هر گونه مانع در مسیر ارتقای کیفیت محصول شناسایی و برطرف شود؛ ارتقای کیفیت باید برای مردم و مشتریان ملموس باشد.

وی افزود: خوش‌بختانه با اقداماتی که در سال گذشته صورت گرفت، نتایج موثری در کیفیت محصولات کسب شد، اما هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده‌ایم و باید تغییرات و اصلاح لازم در فرآیندهای کیفی محصولات و خدمات پس از فروش ایجاد شود تا شاهد بهبود و افزایش رضایتمندی مردم باشیم.

کاهش مصرف سوخت

عظیمی با اشاره به پروژه‌های مربوط به کاهش مصرف سوخت خودروها، اظهار کرد: با توجه به توانمندی در حوزه موتور در گروه صنعتی ایران خودرو، بهبود سطح آلایندگی موتورها همواره دنبال می‌شود و در سال جاری نیز به عنوان یکی از تکالیف، پروژه‌های ویژه‌ای را در حوزه موتور به اجرا خواهیم گذاشت.

وی تاکید کرد: بهبود فرآیندهای طراحی و تولید قوای محرکه به طور جدی و به دور از شعار در دستور کار قرار دارد تا از نتایج این اقدامات ایران خودرو تمامی مردم و مشتریان منتفع شوند.

صادرات سودآور

عظیمی صادرات سودآور را از دیگر برنامه های تدوین شده برای سال جاری دانست و گفت: ظرفیت‌های بسیار خوبی در این حوزه وجود دارد؛ با صادرات بخشی از نیازهای ارزی‌مان را تامین خواهیم کرد.

وی با بیان این که صادرات در بخش‌های خودرویی و قطعه‌ای در سال جاری دنبال خواهد شد، اظهار کرد: با توجه به سیاست تامین ارز مورد نیاز از محل صادرات، برنامه‌های مختلفی نیز برای کاهش ارزبری و استفاده از ظرفیت‌های داخل مجموعه طرح‌ریزی شده است.

ساماندهی شبکه تامین

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر رویکرد تیرینگ در شبکه تامین اظهار کرد: به منظور افزایش کیفیت تولید قطعات، از توانمندی مجموعه‌سازان بزرگ که توان توسعه بالاتری دارند، استفاده خواهد شد و به ویژه در حوزه های برق و الکترونیک و موتور و قوای محرکه در سال جاری اقدامات موثری صورت خواهد گرفت.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد محورهای 6گانه برنامه‌های ایران‌خودرو در سال 1403 - robloxs.ir - رابلاکس با کد تخفبف (hash-666e91006899c) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " محورهای 6گانه برنامه‌های ایران‌خودرو در سال 1403 - robloxs.ir - رابلاکس " .