گردن‌گیران همیشگی ناکارآمدی وزارت ارتباطات - robloxs.ir - رابلاکس | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

گردن‌گیران همیشگی ناکارآمدی وزارت ارتباطات - robloxs.ir - رابلاکس به نقل از (robloxs.ir - رابلاکس)

گردن‌گیران همیشگی ناکارآمدی وزارت ارتباطات - robloxs.ir - رابلاکس به نقل از (robloxs.ir - رابلاکس).


گردن‌گیران همیشگی ناکارآمدی وزارت ارتباطات - robloxs.ir - رابلاکس ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،کیفیت تضمینی

ویدئو آموزشی درباره: گردن‌گیران همیشگی ناکارآمدی وزارت ارتباطات - robloxs.ir - رابلاکس

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( گردن‌گیران همیشگی ناکارآمدی وزارت ارتباطات - robloxs.ir - رابلاکس )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; گردن‌گیران همیشگی ناکارآمدی وزارت ارتباطات - robloxs.ir - رابلاکس مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; گردن‌گیران همیشگی ناکارآمدی وزارت ارتباطات - robloxs.ir - رابلاکس

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

یکی از انتقادات نمایندگان مجلس به وزیر، روند کند پیشرفت پنجره هوشمند دولت در دوره وزارت عیسی زارع‌پور بود؛ نماینده مردم کاشان در انتقادی در موضوع خدمات دولت هوشمند، گفت:« نسبت

به پنج هزار خدماتی که سازمان امور استخدامی تهیه کرده است تا به‌عنوان یک خدمت الکترونیک انجام شود، حسب گزارش‌هایی که به ما رسیده است، حداقل حدود ۴۰ درصد عقب هستیم.»

نماینده مردم کلاله، مینودشت، گالیکش و مراوه‌تپه نیز خبر از افت شاخص‌های دولت الکترونیک در سطح بین‌المللی داد و گفت:« باید در رتبه ۷۵ جهان قرار می‌گرفتیم اما در حال حاضر در این رتبه نیستیم.»

در بین کشورهای سراسر دنیا، کره جنوبی، دانمارک، بریتانیا، نروژ، استرالیا، استونی، کلمبیا، ایرلند، فرانسه و کانادا ده جایگاه برتر در تحقق دولت الکترونیک را به خود اختصاص داده‌اند.

درخواست وزیر ارتباطات در مقابل گله نمایندگان مجلس از روند کند پیشرفت دولت الکترونیک اما کمی عجیب به نظر می‌رسید؛ عیسی زارع‌پور خواستار اعزام گروه‌های بازرسی به شهرستان‌ها شد تا ببینند چه میزان خدمات الکترونیک شده است و تقصیر را بر گردن دستگاه‌ها انداخت که باوجود تهیه سامانه به وظایف خود عمل نمی‌کنند.

جالب است بدانید که صحبت‌های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیش از وی نیز از سوی نمایندگان او مطرح شده بود. پیش‌تر «امیر ناظمی» معاون پیشین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به انتقاداتی که متوجه عملکرد دولت در الکترونیکی کردن کارها می‌شد بر عدم همکاری دستگاه‌ها تأکید کرده بود و آن را یکی از علل اصلی عدم موفقیت اجرای پروژه دولت الکترونیک عنوان کرده بود.

حال اما با توجه به اینکه بوروکراسی و تشریفات زائد اداری در ایران دمار از روزگار کارمندان دستگاه‌های اداری و ارباب‌رجوع درآورده و باعث شکایت و نارضایتی برون‌سازمانی و درون‌سازمانی شده است و از طرف دیگر تقاضا برای صورت گیری کارها در کوتاه‌ترین زمان، بدون معطلی و دریافت خدمات در بالاترین کیفیت افزایش یافته، بعید به نظر می‌رسد که کوتاهی از سوی دستگاه‌های اداری باشد.

به نظر می‌رسد که وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات فراموش کرده است که کشور ما در حال حاضر ازلحاظ منابع تکنولوژیک کمبود دارد و برای پاسخ دادن به سوالی که جواب آن مشخص است، به دنبال اعزام کردن گروهی از بازرسان در دستگاه‌های اداری است.

در بحث کمبود منابع تکنولوژیک، کمبود نیروی انسانی متخصص چه ازلحاظ فنی و چه ازنظر مدیریتی یک مشکل عمده درراه سرعت بخشیدن به روند تغییر به دولت الکترونیک به شمار می‌رود. دولت الکترونیک در کشور ما از عقب‌ماندگی ساختاری و اجرایی رنج می‌برد.

اگر هم عدم تمایلی از سوی دستگاه‌های اجرایی برای پیوستن به دولت الکترونیک در سال‌های اخیر وجود داشته، باید تا به امروز علت‌یابی می‌شده است و در جهت برداشتن موانع اقدامی صورت می‌گرفته؛ مشخص نیست که این عدم تمایل دستگاه‌ها به دلیل نامناسب بودن «تجربه کاربری» سرویس‌های ایجادشده است یا اینکه صرفاً به دلیل عادت به اجرای سنتی کارها در مقابل این تحول مقاومت می‌شود.

در آخر باید گفت دولت الکترونیک به دلیل کارکردهایی، از جمله ایجاد شفافیت، که بر اساس آن همه چیز به‌صورت واضح و مشخص در اختیار همگان قرار می‌گیرد، جلوگیری از ایجاد رانت، پارتی بازی و فساد اداری و اقتصادی اهمیت بسزایی دارد؛ با توجه به اهمیت بالای آن، پیش بردن کار دولت الکترونیک در کشور ما نیاز به داشتن یک متولی قدرتمند دارد تا بتواند با پیگیری امور این مهم را به سرانجام برساند.

*روزنامه‌نگار

۵۴۲۲۷

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد گردن‌گیران همیشگی ناکارآمدی وزارت ارتباطات - robloxs.ir - رابلاکس با کد تخفبف (hash-669c1552136b4) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " گردن‌گیران همیشگی ناکارآمدی وزارت ارتباطات - robloxs.ir - رابلاکس " .