تراژدی ناکامی! - robloxs.ir - رابلاکس | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

تراژدی ناکامی! - robloxs.ir - رابلاکس به نقل از (robloxs.ir - رابلاکس)

تراژدی ناکامی! - robloxs.ir - رابلاکس به نقل از (robloxs.ir - رابلاکس).


تراژدی ناکامی! - robloxs.ir - رابلاکس ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،جدید

ویدئو آموزشی درباره: تراژدی ناکامی! - robloxs.ir - رابلاکس

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( تراژدی ناکامی! - robloxs.ir - رابلاکس )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; تراژدی ناکامی! - robloxs.ir - رابلاکس مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; تراژدی ناکامی! - robloxs.ir - رابلاکس

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

هیلدا حسینی‌خواه؛ «فوتبال جنوب پر از استعداد است، پر از مروارید. کافی است خم شوید و این مرواریدها را بردارید.»اینها گفتار مرحوم محمود یاوری‌، چهره پیشکسوت و مربی مطرح فوتبال ایران

است. واضح است که کسی این مرواریدها را برنداشت. اگر این کار انجام شده بود الان نماینده‌های جنوب دسته جمعی با ناکامی دسته و پنجه نرم نمی کردند و کارشان به اینجا نمی‌کشید.

این بخش هولناک فوتبال برای اهالی جنوب است؛ تیم‌هایی همگی فانوس به دست در لیگ برتر که البته یکی از قدیمی ترین‌شان افتاد.دیر زمانی برخی از این تیم‌ها مدعیان شماره یک قهرمانی بودند. اما اکنون داستان فوتبال برای آنها به گونه دیگری تعریف می‌شود. چقدر فاصله بین عرش و فرش برای فوتبال جنوب کم بود.

معجزه برای دو تیم جنوبی!
۱۱، ۱۴و۱۶. این سه عدد به ترتیب رتبه‌های سه نماینده جنوب لیگ‌برتر ایران یعنی استقلال خوزستان، فولاد و صنعت نفت آبادان در جدول رده‌بندی لیگ برتر است. استقلال خوزستان دیر زمانی نیست که قهرمان لیگ برتر شده بود. فولاد هم همیشه جزو تیم‌های خوب لیگ برتر و قهرمان لیگ‌های چهارم و سیزدهم وبرای خود سهمیه آسیایی هم دست و پا می‌کرد. صنعت نفت هم که بی‌شک یکی از محبوب‌ترین تیم‌های ایرانی محسوب می‌شود.اما نفت سقوط کرد و فولاد هم در لحظه های آخر از خطر سقوط رهایی پیدا کرد.یک تراژدی عجیب!

دو چالش عظیم
هر سه تیم جنوبی با دو مشکل عمده دست و پنجه نرم می‌کنند؛ یکی چالش‌های عظیم مالی و دیگری فقدان مدیریت علمی و حساب شده. البته نه این‌که دیگر باشگاه‌های لیگ برتری اوضاع مالی ممتاز و مدیریتی بی‌نظیر داشته باشند اما به هر حال این دو مشکل بزرگ در تیم‌های جنوبی به گونه‌ای دیگر خودش را نشان داد و به گونه‌ای دیگر کمر آنها را به زمین زد. گفته می‌شود مشکلات درون استانی می‌تواند از دلیل ضعف شدید این سه تیم باشد. این‌که هر سه تیم قعر جدول همگی جنوبی هستند نشان می‌دهد یک جای کار می‌لنگد. نشان می‌دهد هر سه تیم از جریانی تبعیت می‌کنند که چیزی جز ناکامی و شکست برای آنها به همراه نداشت. مدیریت ناکارآمد در هر سه تیم عامل اصلی است. شکست‌های پی در پی و تعویض مکرر مربیان نشان‌دهنده این موضوع است.

نقشه غلط
هر سه تیم جنوبی لیگ برتر درسه سال اخیر به شدت تضعیف شدند و هرآنچه سرمایه انسانی داشتند از دست دادند. بارزترین مشخصه این جریان واگذاری بازیکنان خوب هرسه تیم به دیگر تیم‌های لیگ برتری است. سقوط به خصوص برای فولاد فرآیند سریع‌تری داشت و این تیم با جدایی از جمع تیم‌های نسبتا خوب لیگ‌برتر در کمتر از یک فصل به جمع تیم‌های فانوس به دست رسید. در واقع می‌توان اینگونه تعبیر کرد که جدایی جواد نکونام کمر این تیم را شکست. اما روی هم رفته هر سه تیم یک نقشه پر از راه غلط در دست گرفتند و وارد لیگ بیست و سوم شدند. این نقشه غلط آنها را به اعماق جدول رده‌بندی لیگ برتر راهنمایی کرد.

سه مربی، یک هدف داشتند

سیروس پورموسوی (استقلال خوزستان): از معمولی‌ترین مربیان لیگ برتری به شمار می‌رود. او به‌جز دستیاری عبدا... ویسی در استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم که به قهرمانی انجامید افتخار دیگری در کارنامه مربیگری‌اش ندارد. او با هدایت استقلال خوزستان با تمام توان تلاش کرد این تیم را در لیگ‌برتر حفظ کند. او قرارداد خود را برای فصل آینده هم تمدید کرده است، یعنی حتی اگر این تیم سقوط می کرد پورموسوی کماکان می‌ماند.

عبدا... ویسی (فولاد): این مربی که اخیرا حسابی نقره داغ شده و ابتدا جریمه‌ای دو میلیاردی شده بود تا بپردازد اسفند ماه گذشته به عنوان سرمربی جدید فولاد انتخاب شد اما اصلا با این تیم تا امروز موفق نبوده است. ویسی با نتیجه‌گیری فولاد نشان داد دیگر در فوتبال ایران حرفی برای گفتن ندارد. جدایی ویسی از فولاد قطعی به نظر می‌رسد...

فراز کمالوند (صنعت نفت آبادان): کمالوند ابتدای سال۱۴۰۳به عنوان سرمربی صنعت نفت آبادان انتخاب شداما با این تیم توفیقی به دست نیاورده است. کمالوند که ازسابقه زیادی درلیگ برتر برخوردار است باید هدایت تیم آبادانی را درزمره تجارب توام با ناکامی خود حساب کند.کمالوند نتوانست تیم صنعت نفت آبادان را در لیگ برتر حفظ کند.

چرا نفت افتاد؟

اگر اتفاقات لیگ برتر درباره نفت آبادان را بررسی کنیم به این نقطه می رسیم که نفتی ها در خانه زیادی مهمان نواز بودند!آنها از تمام هفته ایی که در خانه میزبان بودند فقط 7 امتیاز کسب کردند و 29 امتیاز از دست داند.ورزشگاه اختصاصی و خانگی آنها به جای اینکه خانه امنی برای شان باشد؛خانه امن رقبا بود! شاید اگر صنعت‌نفت نصف امتیازهای بازی‌های خانگی یعنی ۱۸ امتیاز را کسب می‌کرد حالا در لیگ برتر مانده بود و تیشه به ریشه این تیم قدیمی نمی خورد.

251 251

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد تراژدی ناکامی! - robloxs.ir - رابلاکس با کد تخفبف (hash-669a6e3f23566) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " تراژدی ناکامی! - robloxs.ir - رابلاکس " .