ادعای عجیب درباره آبگیری هامون - robloxs.ir - رابلاکس | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

ادعای عجیب درباره آبگیری هامون - robloxs.ir - رابلاکس به نقل از (robloxs.ir - رابلاکس)

ادعای عجیب درباره آبگیری هامون - robloxs.ir - رابلاکس به نقل از (robloxs.ir - رابلاکس).


ادعای عجیب درباره آبگیری هامون - robloxs.ir - رابلاکس ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،کیفیت تضمینی

ویدئو آموزشی درباره: ادعای عجیب درباره آبگیری هامون - robloxs.ir - رابلاکس

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( ادعای عجیب درباره آبگیری هامون - robloxs.ir - رابلاکس )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; ادعای عجیب درباره آبگیری هامون - robloxs.ir - رابلاکس مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; ادعای عجیب درباره آبگیری هامون - robloxs.ir - رابلاکس

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

ادعای خلاف واقع سلاجقه مبنی بر آب‌گیری 50 درصد تالاب هامون پس از بارندگی‌های شدید در حوضه‌های آبریز افغانستان به‌ویژه حوضه آبریز هیرمند و سیلاب‌هایی که از طریق رودخانه هیرمند و

فراه به سمت مرز‌های ایران آمد، مطرح شد.

بخش زیاد سیلاب‌های بزرگ رودخانه هیرمند پس از رسیدن به بند انحرافی کمال‌خان به سمت گودزره منحرف شد و بخش اندکی، حدود کمتر از ۳۰۰ متر‌مکعب بر ثانیه، برای اراضی کشاورزی شهرهای پایین‌دست و حقابه ایران از رودخانه هیرمند رهاسازی شد. سیلاب رودخانه فراه که مانند سیلاب رودخانه هیرمند باعث بروز خسارت‌های جانی و مالی شده بود، وارد تالاب هامون صابوری قسمت افغانستان شد و مثل همیشه با وزش باد بخشی از آب وارد هامون صابوری قسمت ایران شد. شنیده‌ها حاکی از آن است که طبق آمار ارائه‌شده از جانب دستگاه متولی به یکی از نهادهای نظارتی، حدود ۵۰ هزار هکتار اراضی تالاب هامون در جغرافیای سیاسی ایران و افغانستان آب‌گیری شده است، اما رئیس سازمان حفاظت محیط‌ زیست پس از جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اعلام کرده که ۵۰ درصد تالاب هامون آب‌گیری شده است!

متأسفانه تعجیل برای تطهیر طالبان کار را به جایی رسانده که یک استاد دانشگاه وجه تمایز درصد و هکتار را نمی‌داند! مجموع مساحت تالاب هامون متشکل از سه تالاب هامون صابوری، هامون پوزک و هامون هیرمند ۵۷۰ هزار هکتار است که ۳۸۲ هزار هکتار آن سهم ایران است. کمتر از

۱۰ درصد تالاب هامون پوزک، حدود ۵۰ درصد تالاب هامون صابوری و صد درصد تالاب هامون هیرمند سهم ایران است. برای احیای تالاب هامون بین

۹ تا ۱۲ میلیارد متر‌مکعب آب کافی است، اظهار‌نظر خلاف واقع رئیس سازمان حفاظت محیط‌ زیست که مغایر منافع ملی و اصول دیپلماسی رسانه است، به این معناست که حدود پنج میلیارد متر‌مکعب آب وارد تالاب هامون شده است. مادامی که با وجود بند انحرافی کمال‌خان حدود یک‌هشتم حقابه ایران از رودخانه هیرمند تأمین شده، چنین اظهارنظری به معنای ورود هفت برابر میزان حقابه است!‌ به گفته کارشناسان ۳۵ هزار هکتار از تالاب هامون در جغرافیای افغانستان و حدود ۲۰ هکتار از اراضی تالاب هامون قسمت ایران آب‌گیری شده است، اما تصاویر ماهواره‌ای روز سه‌شنبه نشان می‌دهد که حدود ۶۵۰ کیلومتر‌مربع از اراضی شوره‌زار گودزره آب‌گیری شده است.

علی سلاجقه، معاون رئیس دولت سیزدهم و رئیس سازمان حفاظت محیط ‌زیست چندی قبل اعلام کرده بود میزان حقابه ایران از رودخانه هیرمند ۸۵۰ میلیون لیتر است. این اظهارنظر واکنش‌های زیادی را در پی داشت؛ برخی از کاربران سیستانی در شبکه اجتماعی ایکس به رئیس سازمان حفاظت محیط ‌زیست کنایه زده بودند که اگر از دبستانی‌های منطقه سیستان سؤال کنید که حقابه هیرمند چقدر است، پاسخ خواهند داد که ۸۲۰ میلیون مترمکعب بر ثانیه در سال نرمال آبی./ شرق

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد ادعای عجیب درباره آبگیری هامون - robloxs.ir - رابلاکس با کد تخفبف (hash-66a2a29a4eaf9) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " ادعای عجیب درباره آبگیری هامون - robloxs.ir - رابلاکس " .