پس‌لرزه انتشار کلیپ جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دختر دانشگاه الزهرای بوشهر - robloxs.ir - رابلاکس | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

پس‌لرزه انتشار کلیپ جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دختر دانشگاه الزهرای بوشهر - robloxs.ir - رابلاکس به نقل از (robloxs.ir - رابلاکس)

پس‌لرزه انتشار کلیپ جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دختر دانشگاه الزهرای بوشهر - robloxs.ir - رابلاکس به نقل از (robloxs.ir - رابلاکس).


پس‌لرزه انتشار کلیپ جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دختر دانشگاه الزهرای بوشهر - robloxs.ir - رابلاکس ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ضمانت کتبی

ویدئو آموزشی درباره: پس‌لرزه انتشار کلیپ جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دختر دانشگاه الزهرای بوشهر - robloxs.ir - رابلاکس

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( پس‌لرزه انتشار کلیپ جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دختر دانشگاه الزهرای بوشهر - robloxs.ir - رابلاکس )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; پس‌لرزه انتشار کلیپ جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دختر دانشگاه الزهرای بوشهر - robloxs.ir - رابلاکس مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; پس‌لرزه انتشار کلیپ جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دختر دانشگاه الزهرای بوشهر - robloxs.ir - رابلاکس

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

شرق: ویدئویی از جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه الزهرای بوشهر منتشر شده است.

کلیپ جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشکده الزهرا بوشهر به شکل گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی منتشر و با استقبال مواجه

شد.

پس از انتشار این ویدیو، رئیس دانشکده الزهرای بوشهر از پیگیری قضایی موضوع انتشار کلیپ جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

«زهرا حاجیانی» رئیس دانشکده الزهرای بوشهر گفت: «از دی‌ماه سال ۹۸ تاکنون، هیچ جشن فارغ‌التحصیلی در دانشکده الزهرا برگزار نشده است.»

زهرا حاجیانی، رئیس دانشکده الزهرای بوشهر افزود: «بعد از کرونا و نیز به علت کمبود منابع مالی، هیچ جشن فارغ‌التحصیلی در دانشکده الزهرا برگزار نشده و کلیپ پخش‌شده در فضای مجازی، توسط چند دانشجوی فارغ‌التحصیل این دانشگاه، بدون هماهنگی و اخذ مجوز از دانشگاه به صورت خودجوش برگزار شده است؛ دانشگاه در جریان برگزاری آن هیچ نقشی نداشته است.»

او گفت: «هشت نفر از دانشجویان فارغ‌التحصیل این دانشگاه، با تهیه فرم لباس فارغ‌التحصیلی، در بافت قدیم بوشهر اقدام به این کار کردند و با میکس آن جشن با سردرب دانشگاه، این موضوع را به وجود آورده‌اند.»

حاجیانی ادامه داد: «این موضوع توسط حراست دانشگاه در دست بررسی است؛ دانشجویی که این فیلم را تهیه کرده، شناسایی شده و فردا قرار است به همراه پدرش جوابگوی این کارش باشد.»

به گفته رئیس دانشکده الزهرای بوشهر، این دانشگاه پیگیری قضایی این فعالیت غیرقانونی را تا حصول نتیجه ادامه خواهد داد.

در این کلیپ، یکی از دانشجویان می‌گوید که این شادی مربوط به جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان ورودی سال 97، در رشته معماری دانشکده الزهرا است.

در این فیلم، تعدادی از دانشجویان که مقنعه و لباس مراسم فارغ‌التحصیلی پوشیده‌اند، با ترانه‌ای از «عرفان طهماسبی» به شادی می‌پردازند.

انتشار خبری مبنی بر برکناری رئیس دانشکده الزهرا به دلیل این کلیپ در یکی از رسانه‌ها، سوال‌برانگیز بود، با این حال پیگیری‌ها، حکایت از آن دارد که برکناری رئیس دانشکده صحت ندارد.

توضیحات رئیس دانشگاه در حالی است که به وضوح، مشخص است تعداد این دانشجویان، بیش از تعداد مورد اشاره است و بخشی از کلیپ نیز در دانشگاه ضبط شده است.

در ادامه، این ویدئوی بحث‌برانگیز را می‌بینید.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد پس‌لرزه انتشار کلیپ جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دختر دانشگاه الزهرای بوشهر - robloxs.ir - رابلاکس با کد تخفبف (hash-666ec79400ab6) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .