"پاسخ ایران به تجاوز اخیر اسرائیل قطعی است" نصرالله: ایران به پشتیبانی از مقاومت ادامه می‌دهد/ واشنگتن پشت پرده جنایات منطقه است - robloxs.ir - رابلاکس | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

"پاسخ ایران به تجاوز اخیر اسرائیل قطعی است" نصرالله: ایران به پشتیبانی از مقاومت ادامه می‌دهد/ واشنگتن پشت پرده جنایات منطقه است - robloxs.ir - رابلاکس به نقل از (robloxs.ir - رابلاکس).


"پاسخ ایران به تجاوز اخیر اسرائیل قطعی است" نصرالله: ایران به پشتیبانی از مقاومت ادامه می‌دهد/ واشنگتن پشت پرده جنایات منطقه است - robloxs.ir - رابلاکس ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ارسال فوری

ویدئو آموزشی درباره: "پاسخ ایران به تجاوز اخیر اسرائیل قطعی است" نصرالله: ایران به پشتیبانی از مقاومت ادامه می‌دهد/ واشنگتن پشت پرده جنایات منطقه است - robloxs.ir - رابلاکس

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( "پاسخ ایران به تجاوز اخیر اسرائیل قطعی است" نصرالله: ایران به پشتیبانی از مقاومت ادامه می‌دهد/ واشنگتن پشت پرده جنایات منطقه است - robloxs.ir - رابلاکس )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; "پاسخ ایران به تجاوز اخیر اسرائیل قطعی است" نصرالله: ایران به پشتیبانی از مقاومت ادامه می‌دهد/ واشنگتن پشت پرده جنایات منطقه است - robloxs.ir - رابلاکس مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; "پاسخ ایران به تجاوز اخیر اسرائیل قطعی است" نصرالله: ایران به پشتیبانی از مقاومت ادامه می‌دهد/ واشنگتن پشت پرده جنایات منطقه است - robloxs.ir - رابلاکس

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش هبلکس اردکان به نقل از ایرنا، «سید حسن نصرالله» در مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس در ضاحیه جنوبی بیروت که درحال برگزاری است، افزود: حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران

در دمشق یک حادثه تعیین‌کننده است که دوران پس از آن با دوره پیش از آن متفاوت خواهد بود.

دبیرکل حزب الله لبنان افزود: جمهوری اسلامی ایران بر مواضع خود ایستاده است و به پشتیبانی از مقاومتی که در مقابل اشغالگران ایستاده، ادامه می دهد. ایران از همه گروه های مقاومت حمایت می کند و اگر می خواست موضع خود را در این باره تغییر دهد، تاکنون اینکار را کرده بود. ارتباط با ایران و ائتلاف با آن در دوران کنونی یک افتخار و شرف است و کسانی باید خجالت بکشند که می دانند واشنگتن پشت پرده همه جنایت هایی است که در منطقه انجام می شود.

نصرالله افرود: عملیات طوفان الاقصی یک حادثه تاریخی در منطقه است که دوران پس از آن مانند دوران پیش از آن نخواهد بود. این عملیات، وجود و بقای رژیم صهیونیستی را با خطر روبرو کرده است.

دبیرکل حزب‌الله لبنان در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: تجاوز به غزه جنگ کسانی است که عقل خود را از دست داده اند و پس از گذشت ۶ ماه از این جنگ هنوز نتانیاهو و گالانت دیوانه‌وار عمل می کنند. دشمن می‌خواهد با قتل‌عام و گرسنگی دادن بر ملت فلسطین فشار وارد کرده و آن ها را بترساند زیرا هیچ افق روشنی در مذاکرات و در میدان مقابل خود نمی بیند. نتانیاهو پس از گذشت ۶ ماه از جنگ همچنان از نابود کردن حماس و مقاومت در غزه و بازگرداندن اسریان خود ناتوان است. اسرائیلی ها اکنون سردرگم هستند و حتی نمی دانند روز پس از پایان جنگ در غزه وضعیت چگونه خواهد بود.

سید حسن نصرالله در ادامه گفت: امروز روزی است که موضع و پایبندی خود را به مقاومت اعلام می‌کنیم. شهدای جنایت اخیر رژیم صهیونیستی برای ما ارزش بسیاری داشتند. شهادت این عزیزان و بویژه سردار زاهدی برای ما بسیار سنگین است زیرا او سال های طولانی در لبنان خدمت کرد.

دبیرکل حزب‌الله لبنان همچنین تصریح کرد: آمریکایی ها به شدت خواستار مذاکره مستقیم با ایران هستند ولی ایران تاکنون مذاکره مستقیم را رد کرده است. ایران بر سر پرونده‌های منطقه‌ای با آمریکا مذاکره نمی‌کند.

دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه افزود: نتانیاهو هیچ افق روشنی برای حل و فصل مشکلات داخلی صهیونیست ها در پیش ندارد و محکومیت بین المللی یکی از نتایج عملیات طوفان الاقصی بود. ناتوانی صهیونیست ها از بستن جبهه های دیگر از جمله جبهه لبنان، یمن و عراق یک دستاورد بزرگ است. اشغالگران در شمال و مرزهای لبنان با مشکل روبرو هستند همانطور که در بندر ایلات با مشکلات اقتصادی روبرو شده اند و هنگامی که جنگ به پایان برسد، حجم این خسارت ها را خواهند یافت. نتانیاهو و ائتلافش هیچ گزینه‌ای غیر از توقف جنگ درپیش ندارد و این خود به معنای شکست در جنگ است.

سید حسن نصرالله همچنین گفت: مهم این است که مقاومت کنیم و در غزه، لبنان و یمن ایستادگی کنیم و به سوی پیروزی در این معرکه حرکت شود. محور مقاومت در این نبرد یک پیروزی بزرگ کسب خواهد کرد. موضوع حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران یک حادثه سرنوشت‌ساز از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ بود. مطمئن باشید که پاسخ ایران به این تجاوز قطعی است. بخشی از این نبرد، به فرسایش کشاندن و خسته کردن دشمن با تعیین زمان، مکان و چگونگی پاسخ است. حماقتی که نتانیاهو در موضوع حمله به کنسولگری ایران به خرج داد، باب پیروزی در این نبرد را خواهد گشود. همه باید خودشان را آماده کنند و برای هر احتمالی آماده باشند.

وی ادامه داد: برکات دستاوردهای زمینی، دریایی و حاکمیتی این جنگ شامل حال همه لبنانی ها خواهد شد. به مبارزان حاضر در جبهه لبنان که در آمادگی کامل هستند و روحیه بالایی دارند، درود می‌فرستیم. مقاومت لبنان از جنگ هراسی ندارد، برای هر جنگی آمادگی دارد و سلاح های اصلی را هنوز به کار نگرفته است. اگر دشمن به دنبال جنگ باشد ما از آن استقبال می کنیم و دشمن می داند که معنای جنگ با لبنان چیست.

310310

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد "پاسخ ایران به تجاوز اخیر اسرائیل قطعی است" نصرالله: ایران به پشتیبانی از مقاومت ادامه می‌دهد/ واشنگتن پشت پرده جنایات منطقه است - robloxs.ir - رابلاکس با کد تخفبف (hash-666edacd0174f) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .